Новости

В Очакові відзначили День Державного прапора України

1.1K

23 серпня на Алеї Героїв АТО, що по вулиці Зінченка Олексія, аби разом відзначити величну для всієї країни подію – День Державного прапора України, зібрались ті, кому не байдужа доля рідної Батьківщини. Про це повідомили в прес-службі міськради.

З урочистою подією городян і гостей Очакова в цей день привітали: Почесний громадянин міста, волонтер Андрій Лучка, заступник командира 73-го Морського центру спецпризначення, капітан 2-рангу Василь Савенко та військовий комісар Очаківського райвійськкомату, полковник Геннадій Леурда. З нагоди свята Геннадій Павлович вручив відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» військовозобов’язаним, які брали участь в антитерористичній операції на Сході нашої держави: П.В.Віхрову, І.В.Хансіярову, М.М.Зайцю, О.В.Перевертуну, І.Я.Іваницькому, С.С.Беспаленку, Є.В.Каргіну, В.М.Мішуровському, Г.А.Алавердову, Г.Ю.Головачу та О.А.Мельникову.

Усіх присутніх з Днем Державного прапора України, під час урочистостей, привітали й талановиті очаківці, підготувавши вокальні та віршовані виступи.

Відзначаючи державні свята, українці завжди згадують про тих, хто загинув на Сході нашої країни. Світлу пам’ять тих, хто загинув у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави, учасники заходу вшанували хвилиною мовчання, згадавши поіменно кожного загиблого земляка. А до підніжжя пам’ятника загиблим в АТО воїнам учасники заходу поклали живі квіти.

По закінченню заходу ведучі свята запросили усіх бажаючих взяти участь у автопробігу, присвяченому Дню Державного Прапора України. Так, близько двадцяти водіїв на своїх авто з синьо-жовтими стягами проїхались цього дня вулицями міста від Алеї Героїв АТО до ТОВ «Ольвія».

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Очакова