Новости

Поблизу Очакова на фіналі ювілейної ХХ Студреспубліки обрали нового президента

313

У святкові дні, коли вся Україна відзначала День незалежності, на Миколаївщині поблизу Очакова відбувся ювілейний ХХ фінал наймасовішого студентського заходу Студреспубліка, який цього року зібрав більше 600 учасників. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації.

Вже 20 років поспіль молодь гуртується і працює над тим, як спільно будувати мирне і прогресивне майбутнє для України та світу.
Таке важливе в сучасній Україні питання, як досягнення миру привернуло да заходу увагу тих, хто на власному досвіді побачив, що таке війна. Серед чисельних відомих і популярних спікерів до участі у Студреспубліці долучився заступник командира легендарної 79-ї Миколаївської окремої десантно-штурмової бригади Підполковник Ярослав Калашник.

«Війна на сході згуртувала людей не тільки на передовій. Спільне лихо об’єднало і тих, хто залишився в тилу. Саме такі активні, прогресивні молоді люди, яких я бачив протягом цих декількох днів, люди, які розуміють важливість миру, як не розуміє її нажаль багато хто із старшого покоління, врешті стануть тією силою, що приведе Україну до світлого мирного майбутнього», — коментує Ярослав Калашник.

Відзначимо, що цього року за підсумками Студреспубліки студентським президентом став представник Миколаївщини Тимур Нижниковский.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Очакова