Новости 13 сентября 2018

В Очаківському районі завершується підготовка до опалювального сезону

10 вересня у райдержадміністрації відбулася нарада з підготовки закладів бюджетної сфери до зими. Перший заступник голови райдержадміністрації Стовманенко поінформував присутніх, що надійшла вказівка, підписана начальником управління ЖКХ облдержадміністрації, відповідно до якої перевірка підготовки теплових господарств до роботи в опалювальний період повинна бути закінчена не пізніше 15 вересня поточного року. Про це повідомили в прес-службі РДА.

Теплові господарства, які не отримали акт готовності до роботи в опалювальному періоді терміном до 15 вересня, повинні продовжити виконання планових ремонтів, атестацію персонала, зайнятого в обслуговуванні теплових господарств, проведення гідравлічних випробувань теплових мереж, проведення пуско-налагоджувальних робіт, забезпечення технічної документації для роботи в опалювальний період, і при виконанні всіх умов, в термін не пізніше 25 вересня поточного року можуть звернутися до уповноваженого органу Держінспекції енергонагляду у Миколаївській області, якому вони підпорядковуються, з обгрунтованим поданням щодо проведення повторної оцінки перевірки готовності до роботи в опалювальний період.

Керівники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації і КЗ «ОЦПМСД» — В.С.Єршова та П.М. Тесляк доповіли, що вже мають акти готовності до роботи у зимовий період від Держінспекції енергонагляду. Запрошений на нараду представник газового господарства озвучив вимоги з боку його служби до керівників установ і закладів щодо підготовки до опалювального періоду та залишив зразки усіх необхідних документів. А начальник відділу містобудування, інфраструктури та ЖКХ  В.В. Кифоренко нагадав про необхідність подальшого підписання договорів на постачання газу (існуючі дійсні до жовтня поточного року).

Було обговорено питання щодо постачання 8 тон вугілля до Покровської школи (Василівська ЗОШ ним забезпечена повністю). В.С. Єршова пообіцяла до 15 вересня дане питання вирішити.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top