Новости

Юлія Тимошенко подякувала виборцям Снігурівки за обрання мером представника «Батьківщини»

479

Юлія Тимошенко подякувала мешканцям Снігурівки, які на позачергових виборах мера віддали свій голос за кандидата Леоніда Голоблю. Про це повідомляє «Очаків.NET» з посиланням на «Снигиревка.INFO«.

«На позачергових виборах, які відбулися 30 квітня, мером вашого міста було обрано Леоніда Голоблю, керівника фракції «Батьківщини» в Снігурівській райраді.

Ви своїми голосами дали високу оцінку його професійним та людським якостям. Тож прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за ваш вибір.

Я глибоко впевнена, що компетентність новообраного міського голови, його знання, життєвий та професійний досвід і вміння консолідувати навколо себе людей з різними політичними поглядами стануть надійним підґрунтям стабільного розвитку вашої громади. І під керівництвом Леоніда Миколайовича в місті будуть втілені важливі рішення та широкомасштабні програми, які перетворять Снігурівку на сучасне та комфортне місто.

Партія «ВО «Батьківщина» завжди стояла на захисті інтересів людей, і я вірю, що цілеспрямованість і досвід роботи Леоніда Голоблі принесуть позитивні зміни в роботу владних інституцій міста і він завжди відстоюватиме інтереси Снігурівської громади.

Звісно, сьогодні непросто виживати таким невеликим містам та містечкам. Втім, саме з відродження малих міст, почнеться й відродження країни. Разом ми в силах змінити все!», — сказала Тимошенко.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Очакова