Главное

В Очакові пройшов відкритий турнір з кіокушин-карате пам’яті Олега Мединського

702

21 травня в Очакові, на території санаторію «Борисфен», пройшов відкритий турнір з кіокушин-карате, присвячений світлій пам’яті загиблого капітана 2-го рангу Військово-Морських Сил Збройних Сил України Олега Костянтиновича Мединського, повідомляє «Очаков.NET».

З жовтня 1992 року Олег Костянтинович проходив військову службу у 73-му Морському центрі спеціального призначення. За час проходження служби в частині зарекомендував себе як самовідданий, відповідальний, мужній професіонал своєї справи. Пройшов шлях від командира групи до заступника командира загону.

Після звільнення з лав Збройних Сил України, за скороченням штатів, у 2004 році не зашився байдужим до Збройних Сил та у 2006 році заснував військово-патріотичний спортивний клуб «Майський»». Займався спортивно-патріотичним вихованням молоді, був тренером з кіокушин-карате.

Коли почалися бойові дії на Сході України, Олег Мединський повернувся на службу у 73-й Морський центр спеціального призначення та став на захист своєї Вітчизни. На жаль, 05 вересня 2016 року, виконуючи бойове завдання в ході антитерористичної орперації в Донецькій області, в районі населенного пункту Мар’їнка, Олег Мединський загинув. «Кубок Майського» був щорічним турніром, а цього року його провели в пам’ять загиблого тренера.

Розпочалися урочистості з виконання Державного Гімну України. Далі хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять земляків, що поклали власне життя заради свободи української нації і держави в зоні проведення бойових дій.

Від імені міського голови Сергія Бичкова, депутатського корпусу та від себе особисто до учасників змагань звернувся заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олексій Васьков.

«Сьогодні мене переповнюють змішані почуття. З одного боку, проходить турнір, присвячений пам’яті Олега Мединського. Для кого-то він був хорошим тренером, для кого-то другом, а для кого-то просто знайомим. Всі ми його пам’ятаємо, і всі ми сумуємо. З іншого боку, сьогодні свято — свято спорту. І я думаю, що Олег Костянтинович, дивлячись на нас з небес, радіє тому, що ми з вами продовжуємо його традиції …», – заначив Олексій Віталійович.

Добрими словами Олега Костянтиновича згадували й військовослужбовці: полковник ЗСУ Григорій Зелінський та капітан 3-го рангу ВМС ЗСУ Микола Ніконов.

Привітали спортсменів цього дня: Перший віце-президент ГО «ФШКУ» сенсей Ігор Левицький, представники добровольчої української армії Володимир Галаган і Юрій Казаріс та головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Віктор Баленко.
Близько 70 спортсменів з різних регіонів України взяли участь у даному заході. На татамі в цей день боролися маленькі дітки, які тільки розпочали свій шлях в карате, а також спортсмени у яких вже є змагальний досвід.

Незважаючи на те, що дітей було багато, турнір вийшов дуже цікавим та захоплюючим. Маленькі спортсмени, не дивлячись на свій вік і досвід, билися як справжні бійці.

Спортсмени з честю виступили на цьому турнірі. Не всім вдалося перемогти, проте усі учасники змагань отримали загальну підтримку глядачів, і жоден не залишився без уваги. Кожен переможець отримав свою заслужену нагороду – медаль і кубок.
Хочеться відзначити нашого земляка – Максима Бутенка, який зайняв почесне ІІІ місце в категорії «Чоловіки» (до 70 кг). До того ж, Максим здобув перемогу у номінації «За волю до перемоги».

За результатами змагань, ІІІ командне місце виборола команда з міста Ромни, ІІ отримала команда міста Одеси, а І місце посіла команда міста Ірпінь, отримавши 14 перших місць.

Найголовнішу нагороду – перехідний «Кубок Майського» вручили команді міста Ірпінь. До речі, за правилами, команда, яка три роки поспіль займає перше місце у змаганнях, отримує переможний кубок назавжди, який тепер і залишиться в Ірпіні.
Нагороджені цього дня були не лише спортсмени. За багаторічну співпрацю, щиру підтримку і сприяння у розвитку ВПСК «Майський» та неосяжний внесок, неймовірну допомогу у проведенні відкритого чемпіонату з кіокушин-карате «Кубок Майського», присвячений Дню вшанування капітана 2-го рангу Олега Мединського, Дипломи почесної відзнаки отримали 8 мешканців міста Очаків.

Турніри з кіокушин-карате не проводилися з початку бойових дій на Сході України. В цьому році традиція відновлена. Сподіваємось, що подібний захід проводитиметься в нашому місті кожного року!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Очакова