Новости 15 января 2020

Поліція Миколаївщини вручила подарунки вихованцям Очаківської школи-інтернат

10 новеньких безкаркасних крісел відтепер у своєму розпорядженні мають першокласники підшефної Очаківської санаторної загальноосвітньої школи-інтернат. Такі подарунки дітям презентували представники поліції Миколаївської області, пишуть в прес-службі відомства.

Як розповідають в поліції, дізнавшись про те, що вихованці санаторного інтернату для ігрової кімнати потребують крісел-мішків, їхні представники замовили та у вівторок, 14 січня, вручили підшефним бажаний подарунок.

«Доброю традицією миколаївських поліцейських стало піклування про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Упродовж десятиліть правоохоронці намагаються покращити життя вказаної категорії дітей, радуючи їх солодощами, особистими подарунками та необхідними речами» — пишуть правоохоронці.

Радісні посмішки та теплі обійми малечі у відповідь отримали правоохоронці, а також подяку від адміністрації закладу за небайдужість за долю дітей-сиріт.

Натомість гості отримали радісні посмішки та теплі обійми малечі, а також подяку від адміністрації закладу за небайдужість за долю дітей-сиріт.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top