Главное 02 марта 2020

Вперше з 2003 року: Міністр оборони побував на острові Первомайський та нагородив очаківських спецпризначенців 73-го центру – ФОТОРЕПОРТАЖ

Минулої суботи, 29 лютого, міністр оборони України Андрій Загороднюк відвідав з робочим візитом Миколаївщину. Зокрема він завітав до 73-го морського центру спеціального призначення імені кошового отамана Антіна Головатого Сил спеціальних операцій ЗС України, що базується в Очакові.

Там Загороднюк ознайомився зі спроможностями військових 73-го центру виконувати специфічні бойові завдання, у тому числі під час операції Об’єднаних сил, а також станом реформування підрозділу за натівськими стандартами. Зокрема Міністр оглянув об’єкти інфраструктури, озброєння та військову техніку морського спецпідрозділу.

Також він відвідав острів Первомайський, де до 2004 року базувався 73-й Центр. На даний час це місце відіграє важливу роль у підготовці водолазів-розвідників та резервістів морського центру. Бійці-спецпризначенці виконали демонстраційні дії з десантування зі швидкісних катерів та захоплення берегових споруд із використанням спецзасобів.

Відзначимо, що це перший візит Міністра оборони України на острів з 2003 року.

Міністр вручив воїнам-розвідникам відомчі нагороди та відзнаки. В свою чергу військовослужбовці подарували йому пам’ятний сувенір.

Вітаючи нагороджений особовий склад Міністр подякував бійцям за сумлінну службу у захисті Українських морських кордонів та повідомив про плани Міністерства продовжувати розвиток Сил спеціальних операцій, зокрема їх морської компоненти.

«Ворог все ще намагається не допустити всебічного розвитку України як європейської держави, стоїть на заваді вступу нашої країни до НАТО та всіляко дестабілізує ситуацію. Агресивні дії Росії в Азово-Чорноморському регіоні яскраво свідчать про це. Тому саме ви, бійці морського спецназу, перебуваєте сьогодні на передньому краї, аби завадити ворогу реалізувати свої плани з безпекової ситуації в регіоні», — зазначив Загороднюк, звертаючись до військовослужбовців 73-го морського центру спецоперацій імені кошового отамана Антіна Головатого.

Уже потому глава МОУ оглянув базу Військово-Морських Сил ЗС України в Очакові. Там з ним був присутній також командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко. Він доповів керівнику оборонного відомства про стан справ та ознайомив Міністра з основними напрямами функціонування та завданнями бази.

На базі Загороднюк поспілкувався з особовим складом щодо умов проходження служби та оглянув Ситуаційний центр, на базі якого планується проведення міжнародних морських навчань «Сі Бриз-2020».

За матеріалами пресслужби Міністерства оборони України.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top