Новости

Пройшли змагання з волейболу серед громад Очаківського району

269

5 березня в спортивній залі  Чорноморської загальноосвітньої школи пройшли змагання з волейболу серед громад Очаківського району. Куцурубська та Чорноморська об’єднані громади представили по дві команди молодшого та старшого віку, село Рівне представляла збірна команда.

Запекла боротьба тривала весь день.      Як зауважують гравці, фінальна гра видалась важкою.

Перше місце виборола команда старшого віку села Куцуруб, друге місце – за старшою командою села Чорноморка, почесне третє місце посіли гравці з Рівного. Тож, молодіжному складу є чого повчитися у старших земляків.

Напередодні міжнародного жіночого Дня символічним є те, що в змаганнях брали участь чоловічі команди. Організатори висловлюють подяку за допомогу у проведенні змагань Куцурубському сільському голові Копійці І. В. та начальнику з питань культури і спорту Дубіні Т. В. (с. Куцуруб).

Подібні спортивні зустрічі планують зробити щорічними.ъ

Очаков-сегодня Вікторія Бут

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Очакова

Независимые новости Очакова 24 часа в сутки Новости района Очаков. Погода, события, проишествия, график маршруток, отдых в Очакове - все это на сайте города Очакова - Ochakiv.net
Незалежні новини Очакова 24 години на добу Новини району Очаків. Погода, події, пригоди, графік маршруток, відпочинок в Очакові - все це на сайті міста Очакова - Ochakiv.net