Новости 31 марта 2020

В області розповіли, скільки експрес-тестів на виявлення коронавірусу отримають районні лікарні: Очаків є у списку

Головний лікар Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні Олег Чекрижов опублікував у Facebook документ з розподілом експрес-тестів для антитіл COVID-19 серед медичних закладів Миколаївської області.

Згідно інформації у документі, Очаківська центральна районна лікарня отримає 50 експрес-тестів. Таку ж саму кількість тестів отримають більшість районних лікарень.

Розом Управління охорони здоров’я розподілило 3800 таких тестів.

Варто зазначити, що нещодавно головний державний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко заявив, що достовірність швидких тестів на виявлення коронавируса COVID-19 складає не більше 60%, і потрібні вони виключно медустановам, які будуть стикатися з проблемами лабораторної діагностики захворювання.

За словами санлікаря, швидкі тести здатні виявляти коронавірус на пізніх термінах, і зазначив велику ефективність тестів ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція), які дають високу ймовірність.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, в Очаківському районі, як і в усій Україні, відмінили міжміські пасажирські перевезення, а також закрили ринки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top