Новости 14 мая 2020

Біля Чорноморки рибоохоронний патруль затримав браконьєрів, котрі незаконно ловили креветку

Держінспектори Миколаївського рибоохоронного патруля 14 травня на Дніпровсько-Бузькому лимані викрили 3-х порушників, які ловили рибу та креветку ятерями й сітками. Про це повідомляють у пресслужбі патруля.

Близько 6 години ранку було виявлено порушника, який здійснював вилов риби промисловим знаряддям лову –  двома ятерями, не маючи на це дозвіл. У знаряддях лову знаходилися: креветка (молодь) – 1 930 екз., атерина (молодь) – 160 екз., бичок (молодь) – 36 екз. та барабуля (молодь) – 3 екз. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 4 319 грн. Інцидент стався на Дніпровсько-Бузькому лимані біля села Чорноморка Очаківського району.

Ще два грубих порушення зі збитками на 935 грн та 1 802 грн задокументовано на осіб, що незаконно добували рибу 4-ма сітками.

На осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до суду за місцем скоєння правопорушення.

Нагадаємо, що на Миколаївщині триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

Додаткова інформація:

ЯТІР — риболовне знаряддя типу пастки (сітка, натягнута на обручі), що його встановлюють на дно водойм. Часто до ятіра додають крила, щоб перегородити більшу частину водойми. Риболовля ятером без дозволу на промисловий лов риби відноситься до браконьєрства.

В Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (099) 663-82-00. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top