Главное 18 июня 2020

Від завтра відновлюються річкові рейси на Очаків легендарними катерами «ракета»

Зі п’ятниці, 19 червня, компанія «Нібулон» відкриває новий сезон пасажирських водних перевезень. Про це повідомляють на офіційному сайті компанії.

Як і в минулі роки, пасажирські судна будуть ходити за маршрутом «Миколаїв – Кінбурнська коса – Очаків». На Кінбурнську косу з Миколаєва пасажирські судна відходитимуть з Каботажного молу (за ССЗ «НІБУЛОН»). Місце посадки/висадки пасажирів в Очакові – центральний міський пляж.

Розклад
Рейси виконуватимуться щодня, окрім понеділка. У вільний від рейсів час, у зазначені дні тижня, судно знаходитиметься в Миколаєві для проведення індивідуальних прогулянкових подорожей.

Детальніше розклад тут:

https://nibulon.com/data/poslugi/pasazhirski-perevezennya/rozklad-reisiv.html

Квитки онлайн.

Окрім придбання безпосередньо на судні, тепер ви можете придбати квиток і на сайті за адресою: https://tickets.nibulon.com/

Для цього необхідно обов’язково зареєструватися/пройти авторизацію на сайті. Далі обрати маршрут, напрямок, дату подорожі та кількість пасажирів.

Купити квиток онлайн можна не пізніше ніж за 30 хвилин до відправлення. Повернути його можливо так само на сайті, але не пізніше ніж за 24 години до відправлення.

Також на «Нібулоні» розказують, що в разі скасування рейсу (наприклад, через погіршення погодних умов, за яких компанія не матиме змоги надавати послуги) кошти повертаються у повному розмірі або компанія переносить рейс на інший час або дату.
Реєстрація на судні відбувається не пізніше ніж за 10 хвилин до відправлення.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top