Главное 17 июля 2020

На пляжі в Очакові ледь не потонули мама з двома дітьми: їх врятували плавці

16 липня на Чорному морі в Очаківському районі врятували трьох відпочиваючих. Про це повідомляють в прес-службі ДСНС України в Миколаївській області.

Стало відомо, що на дитячому пляжі в Очакові мама та двоє неповнолітніх дітей відпочивали на надувному матраці поблизу обмежувальних буїв. Внаслідок раптової зміни течії та посилення вітру їх почало відносити у відкрите море (орієнтовна відстань від берегової лінії склала 150 м.).

«Жінка що є сили почала кликати на допомогу. На березі її почули плавці-рятувальники, які одразу ж підпливли до них на рятувальному човні та транспортували на сушу. На щастя, туристи відбулися легким переляком та подякували своїм спасителям», — написали в прес-службі ДСНС.

17 липня представники 22 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали на пост до плавців, Богдана Ахмадова та Олександра Ботвиченка, аби подякувати їм за професіоналізм та миттєву реакцію в екстреній ситуації. Надзвичайники побажали хлопцям безпечного сезону без надзвичайних подій та вручили подячні листи.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top