Главное 01 сентября 2020

Які засоби індивідуального захисту отримали школи Очаківщини напередодні карантинного 1 вересня: перелік

Напередодні нового навчального року журналісти миколаївського видання «Мой город» надсилали запит в Очаківську РДА з питаннями готовності районних навчальних закладів до роботи в умовах пандемії коронавірусу. Зокрема, ставилось питання по закупкам в школи та дитсадки засобів індивідуального захисту тощо.

Інформація актуальна на 27 серпня 2020 року.

Отже, Кам’янський дитсадок отримав від сільради масок, антисептиків, дезинфікуючих засобів та інше на загальну суму 8011 гривень. Також в цей перелік входить і безконтактний термометр.

Судячи з відповіді РДА, Василівська ЗОШ отримала засобів лише на 200 гривен. Більше того, всі ці кошти – благодійна допомога.

Не на багато більше допомоги отримали в Покровській ЗОШ І ступеня. Там також лише благодійна допомога на 986 гривень.

В свою чергу Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала: 4 захисні щитки, 300 масок, 10 л рідкого мила, антисептиків, захисних рукавиць та інших засобів на загальну суму 5730 гривень. Це все було куплено за кошти спецрахунку.

Василівський ДНС отримав санітаб (дезинфікуючий засіб) на 180 гривен. Куплений він був за кошти спонсорської допомоги.

Окремо в райдержадміністрації відмічають, що на 31 серпня отримали 10 тис. гривень фіндопомоги від міської бази відпочинку «Пелікан». Та ці гроші досі не витрачені.

Що стосується масок для дітей, то в РДА нагадали, що батьки повинні самостійно забезпечувати своїх дітей захисними масками. А вчителів засобами інзахисту уже повинна забезпечувати школа.

Також зазначається, що батьків не можуть змушувати купувати та здавати кошти на купівлю санітайзерів, паперових рушників, масок, рідкого мила та ін.

Самое комментируемое

To Top